درباره ما
آنچه باید بدانید

 
راه حل های متفاوت
سازگار با تجارت شما

تخصص ما
راه حل های متنوع حمل و نقل

با برخورداری از کادری مجرب و دارا بودن دفاتر در شهرهای مهم مرزی و بنادری از قبیل بازرگان، لطف آباد و بندر عباس در زمینه حمل و نقل بین المللی کالا اعم از حمل و نقل زمینی، حمل و نقل دریائی، حمل و نقل ریلی و ترکیبی با همکاری مهمترین و بزرگترین ناوگان های حمل و نقل دنیا خدمات با کیفیت و مطمئنی را در کمترین زمان به مشتریان خود عرضه می داریم
این شرکت سالهاست که به ارائه خدمات حمل ترانزیتی از تمامی بنادر ایران به خصوص بندرعباس به کشورهای حوزه قفقاز، عراق، ترکیه، افغانستان و دیگر کشورهای دنیا می پردازد. از دیگر تخصص های این شرکت حمل بار به اروپا می باشد.
شاهراه طلایی ارائه گر خدمات حمل و نقل جاده ای در زمینه صادرات و واردات و ترانزیت کالا برای حمل بارهای معمولی، فاسدشدنی، DG و غیر DG، سوخت، كالاهاي سنگين و حجيم به کلیه نقاط دنیا از جمله کشورهای حوزه قفقاز، آسیای میانه، روسیه، ترکیه، عراق و اروپا توسط کامیون های تحت پوشش این شرکت.
شرکت حمل و نقل بین المللی شاهراه طلایی با دارا بودن کامیون های تحت پوشش و کانتینر های ۲۰-۴۰ فوت معمولی و یخچالی ، ویژه حمل مایعات خطرناک، لبه بلند ، لبه کوتاه قادر است بارهای شما را به کشور های آسیای میانه ،افغانستان ،کشورهای منطقه ی قفقاز ،کشورهای عربی ،عراق ،ترکیه ،روسیه و اروپا ترانزیت کند.
Price
فارسی
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ